Referencje

Poznaj opinie innych klientów

move

Sprawdź, co mówią Klienci Movery!

Bardzo dobrze zbilansowane posiłki, odpowiednie porcje, fachowa opieka, cotygodniowe konsultacje i regularne treningi – połączenie tego wszystkiego sprawiło, że uzyskałam wymarzoną wagę, która utrzymuje się do dziś. Bardzo gorąco polecam 🙂 🙂 🙂
Malwina
"(...) Ponadto super kontakt i natychmiastowa korespondencja zwrotna z odpowiedzią na dodatkowe pytania dotyczące diety. Co najważniejsze, widoczne rezultaty już po 2 tygodniach. Efekt naprawdę niesamowity: 10kg mniej po zaledwie 8 tygodniach. "
Konrad W.
"(...) Później wprowadziliśmy dodatkowo dietę, co w sumie dało efekt w postaci utraty prawie 10 kg wagi. Cenię Michała za jego profesjonalizm podczas treningów tak aby każdy wykonany na ćwiczeniu ruch był maksymalnie perfekcyjny oraz aby z treningu na trening osiągać postępy. Nauczył mnie, że w ćwiczeniach nie chodzi o ilość powtórzeń, ale o ich jakość..."
Andrzej
Jesteś świetnym doradcą, polecam Cię z całego serduszka. Pomogłeś mi bardzo, nawet ponad to, co mieliśmy zawarte w umowie, jestem Ci za to meeeega wdzięczny 😁 Dużo osiągnąłem dzięki Twój poradom zarówno żywieniowym jak i stricte zdrowotnym. Masz kompetencje, dobre podejście do człowieka. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Jesteś The best, a jak wcześniej wspomniałem, schudłem ładnie, lepiej się czuję, więcej wypijam wody, uzupełniłem dietę w warzywa i owoce i jeszcze raz dziękuje za współpracę…
Bartosz K.
"(...) Kontrola mięśni brzucha była dla mnie wyzwaniem, ale z każdym treningiem widze poprawę ich pracy, a co najważniejsze – nie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym, gdy po całym dniu pracy kładę się do łóżka. Polecam z całego serca ♥️”
Edyta R-W.
"(...) Byłam osobą, która potrzebowała bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, mających na celu wzmocnienie kręgosłupa i skorygowanie wad postawy w postaci pogłębionej lordozy lędźwiowej i ciągłego garbienia się... (...) Mój mąż i moi znajomi są zachwyceni efektami i dużymi zmianami w mojej sylwetce, tj. prosty i mocny kręgosłup, płaski brzuch, umięśnione uda, nie garbię się już, no i to, co najważniejsze dla każdej kobiety - podniesione pośladki i spadek w obwodach. 🙂 Teraz czuje się całkowicie odmienioną, silniejszą i sprawniejszą, zupełnie inną kobietą. Moje ciało zaczęło mi się na nowo podobać. Brak nudy i monotonii, wieczna motywacja do ćwiczeń - trener, przy którym niemożliwe nie istnieje..."
Halinka
"(...) Zawsze myślałam, że nikt nie doradzi mi lepiej, niż ja sama. Chodziłam na setki różnych zajęć. (...) zrzuciłam ponad 5 kg, ale bardzo szybko wróciły one z nadwyżką 😔 (...) Dodatkowo od dzieciństwa mam skoliozę, a zaczęłam pracować w biurze 8h i odczuwałam już zmęczenie na plecach. (...) Napisałam do Michała na Instagramie i przyszłam na pierwszą konsultację 🏋️‍♂️ Teraz mogę z pewnością powiedzieć, że to była moja najlepsza decyzja przez te 7 lat poszukiwania siebie w sporcie. Żałuję, że nie zdecydowałam się na to wcześniej! 😊"
Alla
"(...) Na początku nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale entuzjazm i charyzma Michała pomogły mi rozwiać moje wątpliwości związane z brakiem siły i sprawności. (...) Jest niezwykle niezawodny i punktualny - zawsze z zaplanowanym treningiem i gotowy do rozpoczęcia treningu chwilę przed czasem. Co najważniejsze, upewnia mnie, że moja technika jest zawsze poprawna, aby unikać kontuzji. Dla mnie to wzmacniające, wiedząc, że rozumie moje ambicje fitnessowe, zawsze mnie motywuje i przypomina mi, jak daleko zaszedłem, odkąd zaczął ze mną współpracować."
Marco
"Miałam problemy z chodzeniem, zaraz dostawałam zadyszki, ciężko było mi się schylać. Próbowałam jeść mniej, ale to nic nie dawało. Córka skontaktowała mnie z kolegą i tak zaczęła się moja przygoda z Michałem. (...) Ciśnienie krwi spadło, zadyszka zniknęła. Mam więcej siły i lepszą kondycję, a przede wszystkim schudłam. W kwietniu ważyłam 98,2kg, a w lipcu 89,7kg..."
Podopieczna
"(...) Nie byłem wtedy pewny czy plany, które mi przedstawił, są aby na pewno dla mnie odpowiednie, czy dam radę. Wynikało to z braku świadomości możliwości własnego ciała, jednak Michał po kilku treningach szybko mi uświadomił, że mogę więcej niż myślałem. (...) Poza zrzuceniem kilku kilogramów i poprawie sylwetki, treningi przełożyły się na życie codzienne, zdecydowanie rzadziej jestem zmęczony i mam więcej energii, nawet po całym dniu w pracy. Michał jest trenerem, dzięki któremu można uwierzyć w siebie, za co chyba najbardziej mu dziękuje! "
Dawid
"Jestem zadowolona z treningów, czuje się po nich super i w końcu wiem, że to co robię, ma ład i skład 😄 (...) Z ręką na sercu poleciłabym Cię każdemu, kto chciałby zmienić coś w swoim życiu, poprawić sprawność fizyczną i otrzymać ogromną dawkę wiedzy od trenera, który ma ogromną wiedzę i profesjonalnie podchodzi do indywidualnych potrzeb 😃"
Agata
"(...) Rosnące zamiłowanie do ćwiczeń „wciągnęło” nas na tyle mocno, że zaczęliśmy stopniowo inwestować w sprzęt i niemal stworzyliśmy sobie prawdziwą siłownię w domu. Wszystko po to, aby móc pogodzić pracę, obowiązki domowe i treningi. Mamy również trójkę dzieci, którym chcemy dawać dobry przykład. (...) Wszystkie wytyczne, rozpiski i filmiki instruktażowe dostajemy przez internet. Po każdym treningu Michał skrupulatnie analizuje nasze nagrania, odczucia i postępy. Jest z nami w stałym kontakcie i na bieżąco pomaga nam w razie pytań czy wątpliwości. Co ważne dla nas, nie potrzebujemy "prawdziwej" siłowni by cieszyć się z efektów, jakie osiągamy!
Kasia i Łukasz
"(...) Po prawie 3 latach stwierdziłam, że czas wrócić na siłownię. W międzyczasie ciąża, macierzyństwo, pojawiające się choroby, brak kondycji... (...) Zależy mi na zdrowiu, mam dwie córki, dla których chcę być jak najdłużej. Choć mieliśmy okazję trenować tylko miesiąc, wzmocniłam się. Łatwiej kontroluję mięśnie. Trochę odpuściło zesztywnienie. (...) Miałam już kiedyś trenera personalnego, ale nigdy nie zwracał uwagi na takie szczegóły jak Michał, który dokładnie sprawdzał mój każdy ruch zarówno pod kątem prawidłowej postawy i wykonania ćwiczenia, jak i moich odczuć i samopoczucia..."
Karolina
"(...) Jakiś czas temu podjąłem współpracę dietetyczną z Michałem. Z racji tego, że amatorsko trenuję Crossfit chciałem dietę ułożoną właśnie pod ten sport 🏋️‍♂️ Zależało mi na utracie zbędnej tkanki tłuszczowej, nie tracąc przy tym zbytnio tkanki mięśniowej (...). (...) Ułożona dieta zdała egzamin, zrobiłem wtedy chyba formę życia 😉"
Marcin
Pani Renata to osoba, która ma wiele obowiązków. Nie zapomina jednak o swojej sprawności - jest świadoma, że odpowiedni trening poprawia jakość naszego życia i wydłuża je! 🙂 (...) (...) Jej sprawność stale rośnie, codzienne obowiązki nie stanowią problemów, a uśmiech - jak widać - nie schodzi z ust! 😊 Przez ostatni rok ponad 5kg w dół stało się miłym dodatkiem do wszystkiego! 🎁
Pani Renata
Znajomy polecił mi Michała zapewniając, że to świetny fachowiec i super gościu! Dzisiaj przyznam mu rację! Spodobało mi się to, że najpierw przeprowadził ze mną bardzo szczgółowy wywiad, z którego i ja dowiedziałam się wiele o sobie 🙂 Następnie przystąpiliśmy do regularnych ćwiczeń na siłowni i poczułam, że to jest dokładnie to czego potrzebowałam. Profesjonalne przygotowanie do ćwiczeń, wsparcie psychiczne i mega motywacja ze strony Michała dała mi przysłowiowego kopa. Czuję się lepiej, widzę efekty i chcę ćwiczyć z nim dalej. Od końca lutego zrzuciłam ponad 12cm w obwodach i zniknęły moje "firanki" na ramionach, na których pozbyciu się mi zależało 🙂
Ewelina P.
Ola to moja najmłodsza podopieczna 🏋️‍♀️ Zgłosiła się do mnie w celu poprawienia wyników w pływaniu, które regularnie trenuje. Chciała wystartować w swoich pierwszych zawodach 🏊‍♀️ Oprócz upragnionego startu w zawodach pojawiły się pierwsze sukcesy - trzecie i drugie miejsce w Gdańsku! 🥉🥈
Ola
Dieta, a raczej rozpisane dobre posiłki (w życiu tyle mięska nie jadłem) naprawdę smaczne i lekkie. W ciągu ok. 3 miesięcy schudłem ponad 7kg, dzięki czemu jadę, płynę i biegnę zdecydowanie szybciej, co na pewno przełoży się na mój sukces we wrześniu... Dam radę! 💪 Wracając do posiłków, mam frajdę z ich przygotowania, ponadto jem to co lubię, więc łączę przyjemne z pożytecznym. Całość ważę, czym wywołuję uśmiech u rodzinki 🙂 Brakuje jedynie trochę wieczornego podjadania i herbaty z chmielu 😉
Przemek H.
"Gdy zaczynałem współpracę z Michałem prezentowałem się niezbyt atletycznie. Miałem też kontuzje od wcześniejszego - niewłaściwie dobranego i wykonywanego treningu. Obecnie po ponad roku wspólnej pracy mam wysportowaną sylwetkę i wiedzę o tym jak układać swój trening, znam dużo ćwiczeń i lepiej zrozumiałem swoje ciało. Taką współpracę polecam każdemu, kto chce się "wziąć się za siebie", tudzież rozwinąć się sportowo."
Sławek
"Nikt mi nie uwierzy! Nigdy wcześniej nie wyobrażałam sobie siebie na siłowni!" Po wcześniejszej pracy nad doskonałą techniką, skupiliśmy się na budowaniu siły.
Edyta
"(...) jestem zachwycona rezultatem współpracy z Michałem. Nie dość, że moje plecy nie wołają już o pomoc, to również uszkodzony kiedyś staw w kostce ma się świetnie. Ćwiczenia pozwoliły nie tylko zapomnieć o urazach, ale również nabrać siły i kondycji, a sylwetka przy okazji robi się sama 🙂 Nigdy nie myślałam, że mam szansę osiągnąć takie efekty..."
Kasia C.
„Po raptem 12 wspólnych treningach (4 tygodnie) czuję ogromną różnicę za co chciałabym Ci ogromnie podziękować. Jestem w szoku, ze w tak krótkim czasie ustąpił ból pleców, który doskwierał mi przez ostatnie 3 lata! Mięśnie brzucha pięknie się zarysowały, sylwetka jest smuklejsza i bardziej jędrna, cellulit znacząco się zmniejszył i ogólnie czuję się świetnie. Musiałam już nawet zwęzić spodnie u krawcowej 🙈😅 i co najważniejsze mam więcej energii do działania! 💪 aż strach pomyśleć co będzie dalej! 😎🤩”
Paulina D.
Dzięki Michał za naszą 8 miesięczną współpracę. Ogólnie jestem zadowolony! Jeżeli chodzi o efekty, które wypracowaliśmy wspólnie to zmiana sylwetki oraz przybyło bardzo dużo siły. Trenowaliśmy 2-3 razy w tyg, a efekt to -8kg na wadze. Starałem się dawać z siebie jak najwiecej na treningu. Teraz robię lekkie wakacje i wrócę we wrześniu z jeszcze większa motywacja. 🔥💪🏼😊
Maciek
Jestem bardzo zadowolony z treningów, były one przyjemne, odkąd zacząłem ćwiczyć lepiej się czuję. Dowiedziałem się, jak ćwiczyć by to było zdrowe, nieprzemęczające, jak powinienem się odżywiać. Przede wszystkim, osiągnąłem mój cel, zmieniłem mój wygląd. Jestem bardzo zadowolony 🙂
Marcel
"(...) Po trzeciej ciąży „troszkę” siadł mi kręgosłup. Szczególnie odcinek lędźwiowy. Przy mojej szczupłej sylwetce, te wszystkie skłony i dźwigania moich pociech w nieodpowiedni sposób nie były dla mojego kręgosłupa wakacjami. (...) Już po pierwszych dwóch tygodniach (6 treningów) bóle kręgosłupa ustały, a mój apetyt na sport wzrastał z każdym następnym treningiem! Odkryłam nową siebie - tą uwielbiającą sporą dawkę endorfin wywołanych treningiem siłowym..."
Kasia K.
Kiedy kogoś polecasz, to dlatego, że wiesz o profesjonalizmie tej osoby... (...) Dzięki Michałowi, jako osobistemu trenerowi, mogłam ponownie być aktywna fizycznie, bez odczuwania niechęci i utraty motywacji, które wielokrotnie powodują, że chcesz przestać. Dla mnie każdy trening jest dodatnim ładunkiem energii, zabawy i terapii!"
Lorena
"Nie myślałem wcześniej, że ćwiczenia na siłowni to może być inteligentna rozrywka, a jednak. W pewnym wieku nasze organizmy w ruchu też wymagają zastanowienia się, żeby sobie nie zaszkodzić i pomóc poprawić funkcjonowanie. Michał potrafi naprowadzić na taką ścieżkę. Masz 50 lat i myślisz: „Ja już nic nie zmienię i nie poprawię w funkcjonowaniu ciała."
Maciek P.
„Nasza współpraca z Michałem zaczęła się pod koniec maja tego roku . W przypadkowej rozmowie z moim znajomym o tym, że muszę zacząć zajęcia z trenerem personalnym otrzymałam kontakt i zapewnienie, że Michał to jest właśnie ta osoba której szukam. Jak zaczęliśmy spotkania byłam już po redukcji „ zbędnego bagażu" ok 8 kg. I to był właściwy moment żeby zacząć budować masę mięśniową, poprawić wygląd ciała oraz jak się okazało podczas naszych spotkań sprawność, aby móc cieszyć się aktywnością fizyczną także poza studiem trenerskim. W moim przypadku zbudowanie masy mięśniowej było i jest bardzo utrudnione i wymaga więcej cierpliwości i czasu ponieważ jeszcze przez jakiś czas kontynuowałam dietę keto w wersji dla wegan. Mimo tych utrudnień udało nam się wypracować zamierzony cel, a co dla mnie najcenniejsze usprawnić zakres ruchowy mojego ciała. Jestem pod największym wrażeniem dociekliwości mojego trenera i tego, że w końcu po prawie 30 latach mojego dokuczającego barku dowiedziałam się co jest powodem. Gorąco polecam i zachęcam do takiego stylu aktywności fizycznej. "Dobry Ruch" nauczy Cię jak używać własnego ciała, naprawią je i wydobędą z niego naturalne piękno."
Magdalena N.

Trenowałeś/aś ze mną? Prześlij opinię!