Przed pierwszym treningiem

Jak się przygotować

Na tej stronie znajdziesz wszystkie przydatne informacje, jak umówić pierwszy trening oraz odpowiednio się do niego przygotować. Bez stresu, krok po kroku, zapraszam Cię do wspólnych ćwiczeń. Spotkajmy się w studio!

Jak umówić pierwsze spotkanie

0 krok

Decyzja podjęta i zamierzasz przystąpić do treningów. Świetnie! Przejrzyj mój kalendarz Booksy, aby zobaczyć w jakich godzinach pracuję i które terminy są wolne. Zastanów się nad własnym grafikiem, które dni w przyszłości będą dla Ciebie optymalne. Pamiętaj, że jeden trening trwa około 60 minut, chociaż możemy umówić się też na półgodzinne spotkania. Pierwsze spotkanie na pewno nie powinno być krótkie, bo na nim omawiamy wszystkie aspekty i cele treningowe. 

0 krok

Zapłać poprzez moją stronę – do wyboru masz wygodne, szybkie płatności oraz BLIK. W razie wątpliwości, możesz zawsze się ze mną skontaktować przed dokonaniem opłaty.

0 krok

Umów wizytę poprzez Booksy lub skontaktuj się ze mną potwierdzając wpłatę. I już! Wszystko jest gotowe. Jeżeli rezerwujesz bez wcześniejszej płatności, pamiętaj, że i tak termin tzostanie zaakceptowany po zaksięgowaniu opłaty. Rezerwacja jest ważna przez 48h i bez terminowej płatności zostaje automatycznie anulowana.

move

O czym warto pamiętać przed pierwszym spotkaniem

Historia problemów zdrowotnych, kontuzji i urazów itp. – czyli jednym słowem wszystko to, co powinien wiedzieć trener personalny, aby przygotować odpowiedni zestaw ćwiczeń. Najlepiej spisz wszystko na kartce, aby niczego nie pominąć. Ta wiedza jest mi potrzebna dla Twojego bezpieczeństwa, ale i lepszego wykorzystania czasu, który spędzamy na treningu – niezależnie czy jest to trening personalny czy medyczny.. Bez obaw, wszystkie te informacje są wyłącznie do mojej wiadomości i nie udostępniam ich innym podmiotom. 

Wcześniejsze treningi. Trenowałaś z kimś lub na własną rekę? Śmiało, możesz mi opowiedzieć o rezultatach czy bolączkach. Może jest jakiś aspekt, na który chcesz położyć szczególny nacisk?

Wygodny strój oraz buty na zmianę to podstawa. Dodatkowo zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę do picia. Jeśli jednak jej zapomnisz lub chcesz się napić kawy – bez obaw, bezpłatnie otrzymasz je w naszym studio  🙂

move

Jak wygląda pierwszy trening

Pierwszy trening zaczynamy od rozmowy o Twojej dotychczasowej aktywności, stanie zdrowia, stylu życia i celu, który chcesz osiągnąć. Jest to kluczowe, aby Twoje treningi były przede wszystkim bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu możesz również szybciej osiągnąć swój cel.

Po krótkiej, ale szczegółowej rozmowie przechodzimy do ćwiczeń, które pozwolą mi przygotować dla Ciebie plan działania dopasowany do Twoich potrzeb. Natomiast Tobie pomogą poznać wartościowe ruchy dla Twojego ciała. Zobaczysz też, czy odpowiadam Ci jako trener 🙂 Dlatego, jak najbardziej zabierz sportowy strój i zmienne obuwie już na pierwsze spotkanie.