O Mnie

Cześć, tu Michał
– trener personalny ze Słupska – miło Cię tutaj widzieć!

Nazywam się Michał Gac i jestem trenerem personalnym oraz doradcą dietetycznym.

Na co dzień prowadzę treningi personalne na terenie Słupska oraz pracuję online, układając diety i plany treningowe – tutaj, na swojej stronie internetowej. 

(Więcej o tym przeczytasz tutaj)

Współpracuję przede wszystkim z ludźmi, którzy poprzez ruch chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawnością. Swoje sukcesy odnoszą również osoby, którym zależy na poprawie swojej sylwetki. Moi podopieczni najbardziej cenią mnie za „normalne podejście”.  Zawsze staram się dobrze zrozumieć ich sytuację, pod którą dopasowuję cały proces, nigdy odwrotnie. Dzięki temu, ludzie, z którymi pracuję, zyskują więcej w codziennym życiu.

Robię to, ponieważ wiem, jak regularna aktywność fizyczna i odpowiednia dieta wpływają nie tylko na zdrowie, ale i na nasz rozwój osobisty czy zawodowy. Chcę, by każdy miał świadomość, że nie trzeba przewracać swojego życia do góry nogami, by osiągnąć swój cel. Sam jestem mężem i prowadzę własną firmę. To, że pomagam rozwijać się innym, daje mi poczucie spełnienia.

Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich kliknij TUTAJ i zobacz, jak mogę Ci pomóc.

Movery – Zrób ruch w dobrym kierunku!

Michał Gac trener personalny Słupsk.

Chociaż studiowałem Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (2013-2016) oraz Fizjoterapię na Akademii Pomorskiej w Słupsku (2016).  Uważam, że nie ma lepszej szkoły niż codzienna praktyka. Przerwałem studia, by móc w pełni oddać się pasji – pracy z drugim człowiekiem.

W 2015 roku odbyłem swoje pierwsze szkolenia z zakresu odżywiania i metodyki treningu, a aktywnym trenerem personalnym jestem od 2017 roku.
Od tamtego czasu przeprowadziłem ponad 1700 * treningów personalnych, setki konsultacji oraz kilkadziesiąt zajęć i treningów grupowych.

Obecnie mam na swoim koncie 16 * branżowych certyfikatów zdobytych stacjonarnie oraz wiele kursów i webinarów odbytych online.
Nie licząc bieżącej nauki, średnio co 3-4 miesiące ruszam w Polskę, by kształcić się i rozwijać u najlepszych specjalistów w Polsce.

Uważam jednak, że to przede wszystkim moje podejście i zdobyte w praktyce doświadczenie sprawia, że moi podopieczni osiągają swoje cele. Poznaj różne historie sukcesu (nie)zwykłych ludzi klikając TUTAJ i zacznij pisać swoją 🙂


*stan na dzień: 31.03.2020

Scroll Up