O mnie

Kim jestem i komu pomagam

Nazywam się Michał Gac i jestem trenerem personalnym. Przede wszystkim współpracuję z ludźmi, którzy  poprzez ruch chcą cieszyć się dobrym zdrowiem oraz sprawnością. Jeżeli nie jesteś zadowolony/a ze swojej sylwetki, to także możesz zgłosić się do mnie. 

Wyznaję zasadę, że najważniejsze w pracy trenera personalnego jest „normalne podejście”. Zawsze staram się dobrze zrozumieć sytuację moich klientów, do której dopasowuję cały proces, nigdy odwrotnie. 

Moje doświadcznie

Movery to miejsce, które skupia ludzi pragnących zadbać o swoje zdrowie oraz sprawność. Sam doskonale rozumiem, jak ważne jest zadbanie o te dwa aspekty w codziennym życiu. Pomagam moich klientom osiągnąć satysfakcję z rozwoju ruchowego poprzez wspieranie ich na treningach stacjonarnych oraz online. Jestem zawsze gotowy, aby zmotywować ich do działania na rzecz lepszego samopoczucia i sprawności. 

Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (2013-2016) oraz zaliczyłem epizod na studiach z fizjoterapii w Słupsku (2016-2017). Od 2017 roku aktywnie pracuję jako trener. W 2015 roku odbyłem pierwsze ze swoich branżowych szkoleń. Na ten moment (2022 rok) mam już ich ponad 20 – nie licząc bieżącej nauki oraz licznych kursów online czy webinarów online. Co kilka miesięcy ruszam w Polskę, by szkolić się u najlepszych w kraju. 

Zapraszam do obserwowania moich mediów społecznościowych, w których na co dzień poruszam tematy związane ze sprawnością fizyczną. Będzie mi bardzo miło, jeżeli dołączysz do grona zadowolonych klientów. 

move

Kiedy warto ze mną współpracować?

Jeśli chcesz:
  • Wzmocnić ciało w bezpieczny sposób, aby sprawnie realizować swoje cele!
  • Zwalczyć dolegliwości, które odbierają Ci pełną radość z życia!
  • Zadbać o codzienną aktywność, aby cieszyć się lepszy samopoczuciem i zdrowiem na lata!
  • Wypracować sprzyjające nawyki, aby utzymać długotrwałe rezultaty bez mojej pomocy!
Sprawdź, jak mogę Ci pomóc!

Moje referencje

Kontrola mięśni brzucha była dla mnie wyzwaniem, ale z każdym treningiem widzę poprawę ich pracy, a co najważniejsze – nie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym, gdy po całym dniu pracy kładę się do łóżka. Polecam z całego serca ♥️

Edyta R.-W.

Poza zrzuceniem kilku kilogramów i poprawie sylwetki, treningi przełożyły się na życie codzienne, zdecydowanie rzadziej jestem zmęczony i mam więcej energii, nawet po całym dniu w pracy. Michał jest trenerem, dzięki któremu można uwierzyć w siebie, za co chyba najbardziej mu dziękuje! 

Dawid

Już po pierwszych dwóch tygodniach (6 treningów) bóle kręgosłupa ustały, a mój apetyt na sport wzrastał z każdym następnym treningiem! Odkryłam nową siebie – tą uwielbiającą sporą dawkę endorfin wywołanych treningiem siłowym…

Kasia K.