FAQ

Trening personalny

Cena treningów jest ustalana indywidualnie w zależności od długości trwania współpracy i ilości treningów w tygodniu.

Jeden trening personalny trwa maksymalnie 60 minut.
Trening podczas konsultacji trwa maksymalnie 30 minut.

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-18:00 i w soboty w godzinach 07:00-14:00. Termin ustalany jest indywidualnie do wolnych terminów i preferencji. Istnieje możliwość spotkania w innych godzinach i jest ustalana indywidualnie.

Wszystkie treningi odbywają się w Just GYM przy ul. Szczecińskiej 58 w Słupsku (CH Jantar).
Szczegółowe informacje dotyczące Just GYM znajdziesz tutaj: https://justgym.pl/nasze-kluby/slupsk/
Istnieje również możliwość współpracy w innym klubie, na zewnątrz lub w domu i jest ustalana indywidualnie.

Tak. Wejście na siłownię i treningi personalne nie łączą się. Zanim rozpoczniemy współpracę musisz mieć możliwość wejścia na obiekt i zaakceptować regulamin siłowni. Istnieje również możliwość współpracy na zewnątrz lub w domu i jest ustalana indywidualnie.

Pierwsze spotkanie zaczyna się od konsultacji na której rozmawiamy o Twojej dotychczasowej aktywności, stanie zdrowia, stylu życia i celu, który chcesz osiągnąć. Robimy to po to, aby Twoje treningi były przede wszystkim bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu możesz również szybciej osiągnąć swój cel. Po rozmowie przechodzimy do treningu próbnego, który pomoże Ci mnie lepiej poznać oraz pozwoli mi przygotować dla Ciebie plan działania.

Zapewnij sobie wejście do klubu, spakuj strój sportowy, buty na zmianę, ręcznik i coś do picia.
Przed spotkaniem przydatne będzie również przypomnienie sobie historii kontuzji, urazów czy ewentualnych chorób, bo nie zawsze wszystko przypomina się w trakcie konsultacji, a jest bardzo ważne w kontekście Twojego bezpieczeństwa, skuteczności planu działania i lepszego ustalenia czasu, w którym osiągniesz swój cel.

Najlepiej zadzwoń - 724 351 888 lub napisz wiadomość na moje Social Media czy skrzynkę mailową.
Znajdziesz je tutaj.

Tak, jeśli chcesz otrzymać swoją kopię faktury poinformuj mnie.

Dane do przelewu:

Movery Michał Gac
ul. Filmowa 7/2, 76-200 Słupsk
Nest Bank: 45 1870 1045 2078 1062 3095 0001
lub Bank Millenium: 15 1160 2202 0000 0003 5071 0145

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie…
Z chęcią na nie odpowiem. Zadaj mi je tutaj.
Odezwę się w ciągu godziny, jeśli w tym czasie nie dzieje się nic bardzo pilnego.

Współpraca żywieniowa

Cena różni się w zależności od wybranego pakietu. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Na przygotowanie pierwszych rozpisek potrzebuję maksymalnie 7 dni roboczych zaczynając liczyć od kolejnego dnia roboczego po otrzymaniu wymaganych dokumentów (wywiad i dzienniczek żywieniowy), np. jeśli mail dojdzie do mnie w piątek (05.06.) po godzinie 18:00 to swoje rozpiski otrzymasz najpóźniej we wtorek kolejnego tygodnia (16.06.) do godziny 18:00.

Przykładowe jadłospisy przygotowane są czas przedstawiony w poszczególnym pakiecie.
Szczegóły znajdziesz tutaj.

To sprawa indywidualna, zależna od Twojego celu. Jeśli chodzi o liczbę posiłków, musi być ona dopasowana do Twoich preferencji i możliwości czasowych. Nie ma magicznych reguł, które zawsze się sprawdzają.

Nie, konieczna będzie jedynie waga kuchenna. Poza nią wystarczy to, co aktualnie masz w kuchni. Twoje jedzenie i nawyki muszą zmienić się dla Ciebie, a nie odwrotnie.

Nie! 🙂 Jeśli jednak chcesz i masz na to budżet, daj mi znać. Suplementy mogą wspomóc Cię w drodze do swojego celu, ale o zaledwie kilka procent. Dużo ważniejsza będzie regeneracja i dobrze dopasowany trening.

Nie! Jestem trenerem personalnym i doradcą żywieniowym, a nie dietetykiem klinicznym.
Przed rozpoczęciem współpracy zawsze proszę o wykonanie badań i ich konsultację z lekarzem.
Jeżeli uznam, że nie podejmę się współpracy i niestety nie będę mógł Ci pomóc, z chęcią polecę kogoś, kto zajmuje się takimi przypadkami jak Twój.

Z chęcią na nie odpowiem. Zadaj mi je tutaj. Odezwę się w ciągu godziny, jeśli w tym czasie nie dzieje się nic bardzo pilnego.

Prowadzenie online

Cena różni się w zależności od wybranego pakietu. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Na przygotowanie pierwszych plików potrzebuję maksymalnie 7 dni roboczych zaczynając liczyć od kolejnego dnia roboczego po zaksięgowaniu przelewu, np. jeśli mail dojdzie do mnie w piątek (05.06.) po godzinie 18:00 to swoje pierwsze rozpiski otrzymasz najpóźniej we wtorek kolejnego tygodnia (16.06.) do godziny 18:00.

To sprawa indywidualna, zależna od Twojego celu, preferencji i możliwości czasowych.
Nie ma magicznych reguł, które zawsze się sprawdzają.

Nie! 🙂 Jeśli jednak chcesz i masz na to budżet, daj mi znać. Suplementy mogą wspomóc Cię w drodze do swojego celu, ale o zaledwie kilka procent. Dużo ważniejsza będzie regeneracja i dobrze dopasowana dieta.

Nie! Dla osób początkujących zalecam treningi personalne. Prowadzenie online stworzyłem dla tych, które/którzy znają technikę podstawowych ćwiczeń, ale potrzebują pomocy w zbudowaniu skutecznego planu treningowego.
Nie decyduj się na współpracę online, jeśli nie masz co najmniej rocznego doświadczenia z treningiem na siłowni!

Z chęcią na nie odpowiem. Zadaj mi je tutaj. Odezwę się w ciągu godziny, jeśli w tym czasie nie dzieje się nic bardzo pilnego.

Scroll Up