FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

move

Jeden trening personalny trwa maksymalnie 60 minut.
Trening podczas konsultacji trwa maksymalnie 30 minut.

Treningi odbuwają się w Studio Treningowe Dobry Ruch, przy ul. Kaszubskiej 34 w Słupsku. Istnieje również możliwość współpracy online.

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 05:00-14:00. Termin ustalany jest indywidualnie do wolnych terminów i preferencji. Istnieje możliwość spotkania w innych godzinach i jest ustalana indywidualnie.

Pierwsze spotkanie zaczyna się od konsultacji na której rozmawiamy o Twojej dotychczasowej aktywności, stanie zdrowia, stylu życia i celu, który chcesz osiągnąć. Robimy to po to, aby Twoje treningi były przede wszystkim bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu możesz również szybciej osiągnąć swój cel. Po rozmowie przechodzimy do treningu próbnego, który pomoże Ci mnie lepiej poznać oraz pozwoli mi przygotować dla Ciebie plan działania.

Spakuj strój sportowy, buty na zmianę, ręcznik i coś do picia. Przed spotkaniem przydatne będzie również przypomnienie sobie historii kontuzji, urazów czy ewentualnych chorób, bo nie zawsze wszystko przypomina się w trakcie konsultacji, a jest bardzo ważne w kontekście Twojego bezpieczeństwa, skuteczności planu działania i lepszego ustalenia czasu, w którym osiągniesz swój cel.

Konsultacje możesz kupić przez sklep. Wcześniej skontaktuj się ze mną, aby umówić dogodny termin np. telefonicznie – 724 351 888

Na przygotowanie pierwszych plików potrzebuję maksymalnie 7 dni roboczych zaczynając liczyć od kolejnego dnia roboczego po zaksięgowaniu przelewu, np. jeśli mail dojdzie do mnie w piątek (05.06.) po godzinie 18:00 to swoje pierwsze rozpiski otrzymasz najpóźniej we wtorek kolejnego tygodnia (16.06.) do godziny 18:00.

To sprawa indywidualna, zależna od Twojego celu, preferencji i możliwości czasowych.
Nie ma magicznych reguł, które zawsze się sprawdzają.

Nie! 🙂 Jeśli jednak chcesz i masz na to budżet, daj mi znać. Suplementy mogą wspomóc Cię w drodze do swojego celu, ale o zaledwie kilka procent. Dużo ważniejsza będzie regeneracja i dobrze dopasowana dieta.

Nie! Dla osób początkujących zalecam treningi personalne. Prowadzenie online stworzyłem dla tych, które/którzy znają technikę podstawowych ćwiczeń, ale potrzebują pomocy w zbudowaniu skutecznego planu treningowego.
Nie decyduj się na współpracę online, jeśli nie masz co najmniej rocznego doświadczenia z treningiem na siłowni!

Masz inne pytanie?

Kliknij i umów się przez Booksy!